Bestuur

 

Functie Naam E-mail adres telefoon
Voorzitter  Henk de Heer voorzitter@depostzegelvriend.nl 06 – 17419380
Secretaris Joris de Jongh secretaris@depostzegelvriend.nl   06 – 24839637
Penningmeester  Henk de Heer penningmeester@depostzegelvriend.nl 06 – 7419380 
Postzegelbeheerder Leendert Schoonhoven postzegelbeheerder@depostzegelvriend.nl 0182 – 394584
 2e Penningmeester Cees Spaans 2epenningmeester@depostzegelvriend.nl 0226 – 391979
 Ledenadministratie Joris de Jongh ledenadministratie@depostzegelvriend.nl 06  – 24839637
 Redactie “de Postzegelvriend” Joris de Jongh  redactie@depostzegelvriend.nl  06 – 24839637
 Webmaster Henk de Heer  webmaster@depostzegelvriend.nl  06 – 17419380
       

Vanwege de wet op privacy zijn hier de adressen niet zichtbaar